+38(096) 777-89-89

Зв'язатися з нами

×
Phone

Замовлення за телефоном:

+38(096) 777-89-89

Viber

WhatsApp:

+38(096) 777-89-89

Експрес замовлення

Правильні дії при дорожньо-транспортній пригоді

Багато водіїв покладаються на свій життєвий досвід та вважають, що раз вони відчувають свій автомобіль, то аварія не повинна відбутися. Насправді вона може відбутися, коли завгодно. У будь-який момент вашу машину можуть пошкодити і навіть якщо ви не будете винуваті, не факт, що платити за ремонт автомобілю будете не ви.


Тому, якщо ви потрапили у ДТП, ось порядок дій, котрі необхідно зробити:


  • Заспокоїтися та діяти холоднокровно. Від цього правила залежать усі ваші інші дії. Будете нервувати, наробите помилок.
  • Не з’їжджати з місця пригоди. З’дете хоча б на метр, страхова компанія не виплатить вам нічого. До речі про неї. Купіть страхове покриття КАСКО та ОСАЦВ. Страхування ОСАЦВ – обов’язкова для всіх власників авто. Страхування ОСАЦВ покриває усі пошкодження не вашого авто, а другого учасника ДТП. А ось страхування КАСКО необов’язкове. Воно коштує дорожче, але, маючи КАСКО, страхова компанія компенсує вам усі пошкодження вашої машини. А у разі викрадення авто, вам повинні виплатити повну вартість автомобіля. Авжеж ви можете їздити і без КАСКО – це ваш вибір, але усі пошкодження авто ви будете сплачувати з власної кишені.
  • Подзвоніть у страхову компанію та викличте поліцію. ДТП обов’язково повинно бути зафіксоване. Якщо ви потрапили у ДТП на прокатному автомобілі, тоді ви зобов’язані заявити при пригоду у компанію з прокату автомобілів. Вони можуть і самі викликати поліцію та подзвонити до страхової компанії, якщо ви не можете цього зробити самостійно.
  • Дочекатися приїзду поліції. Не дивлячись на те, що ви розповіли страховій компанії та компанії з прокату авто про пригоду, поліція повинна приїхати та усе оглянути, зафіксувати самостійно. Як би ви не поспішали, куди б ви не запізнювалися – ви мусите залишатися на місці.
  • Не забудьте, що вам потрібно записати контакти свідків.
  • Останнє, але дуже важлива річ – пройти тест на наявність / відсутність алкоголю у вашому тілі.
Перш ніж сісти за кермо, ознайомтесь з цими правилами. Якщо ви потрапите у ДТП, це врятує ваші нерви та гроші.
КАСКО для вашего авто
Место дтп при участии полиции
Тест на наличие алкоголя в крови

Сподобалась стаття? Поділіться в соцмережах: Поділитися на Facebook Поділитися в Twitter Поділитися на Reddit Поділитися на Pinterest

© ТОВ "Автоаренда ЛТД" 2024
Visa MasterCard 3DSecure