+38(096) 777-89-89

Зв'язатися з нами

×
Phone

Замовлення за телефоном:

+38(096) 777-89-89

Viber

WhatsApp:

+38(096) 777-89-89

Експрес замовлення

Експлуатуємо авто правильно

Більшість водіїв мають звички, через що термін експлуатації автомобіля підходить до кінця раніше, ніж зазвичай. Як користуватися авто згідно з негласними правилами, щоб ваша машина «прожила» довше та щоб ви не потрапили у ДТП через те, що керуєте нею не зовсім вірно, ви дізнається у цій статті.

Різке підвищення швидкості та гальмування

Двигун та коробка передач мають занадто велике навантаження, коли ви різко гальмуєте, чи підвищуєте швидкість. Кожний досвідчений водій скаже вам, що так робити неможна та їхати потрібно плавно.

На що ми не звертаємо уваги

Позначки на приладовій панелі, як правило, ігноруються більшою кількістю водіїв. А даремно: вони повідомляють про стан машини, можливо щось виходить з ладу, або потребує термінового ремонту. А якщо вчасно звернути увагу на позначки, ваша машина може потрапити у біду прямо посеред дороги. Тож не вмикаємо «режим пофігізму», а читаємо інструкцію та дізнаємося, що значить та чи інша позначка.

Техогляд? Навіщо?

Як і кожна людина потребує щорічного медичного огляду, так і автомобіль потребує у догляді спеціалістом. Навіть, якщо вам здається, що усе гаразд та машина може потерпіти ще пару місяців – не затягуйте з цим! Стабільно, кожний рік – на техогляд.

Следы шин на дороге
Ошибки на приборной панели
Техосмотр автомобиля

Тиск у шинах

Низький тиск у шинах негативно впливає на управління автомобілем, з’являється ризик ДТП. Так само й перекачені шини – не кращий варіант для поїздки. Не потрібно впадати з крайності в крайність.

Перевантаження

Частіше за все влітку, дачники завантажують машину усім підряд та у такій кількості, скільки вони можуть вмістити. Як наслідок, автомобіль перевантажений. Так машина може везти вас далі, але велика кількість багажу негативно позначається на двигуні, шинах та багатьох інших систем в авто. Так, що беріть тільки найбільш необхідне із собою. Краще зробити поїздку двічі, ніж ризикувати своїм та чужим життям.

Давление в шинах
Перегруженный автомобиль

Вивчили правила? Тепер застосовуйте їх на практиці. І ваш залізний кінь проживе «довге та щасливе життя».

Сподобалась стаття? Поділіться в соцмережах: Поділитися на Facebook Поділитися в Twitter Поділитися на Reddit Поділитися на Pinterest

© ТОВ "Автоаренда ЛТД" 2023
Visa MasterCard 3DSecure