+38(096) 777-89-89

Зв'язатися з нами

×
Phone

Замовлення за телефоном:

+38(096) 777-89-89

+38(044) 393-13-90

Viber

WhatsApp:

+38(096) 777-89-89

Експрес замовлення

Як зробити оренду автомобіля вигідною

Прокат автомобілів — це галузь, яка має великі перспективи розвитку. Але думка про те, що даний вид оренди дорогий і небезпечний, зміцнилася в свідомості багатьох жителів України. Прийшов час дізнатися правду про те, що оренда авто може бути не тільки зручною, але ще і вигідною.

     Марнотратство і необдуманість дій ще нікого не приводила до прийняття правильних і фінансово вигідних рішень. Отже, перш ніж скористатися послугою оренди авто, рекомендуємо вам ознайомитися з інформацією, що стосується найбільш оптимального та економного використання орендованих автомобілів.

Підбираємо автомобілі

    Перш за все, при виборі автомобіля необхідно обирати найбільш зручний і відповідний варіант. Вибір авто може бути обраний за метою оренди. Слід також звернути увагу на цінову пропозицію різних варіантів. Тим, хто планує взяти в оренду найвигідніше за ціною авто, варто зупинити свій вибір на невеликих за габаритами автомобілях. Справа в тому, що невеликі автомобілі, як правило, обходяться дешевше в плані оренди, оскільки вони споживають відносно невеликі обсяги пального.

Термін оренди і огляд автомобіля

   Наступним фактором, на який впливає вартість оренди — це її термін. Якщо ви берете автомобіль в користування, наприклад, на тиждень, добова оренда становитиме набагато меншу суму, ніж, якщо ви візьмете його на один день. Отже, якщо ви на сто відсотків не впевнені в тому, на який точно час вам знадобиться авто, оптимально оформляти оренду на більш тривалий час. У цьому випадку кожен день прокату буде економити ваші гроші.

   Щоб уникнути можливих непорозумінь і зайвих витрат, слід відповідально поставитися до огляду автомобіля. Безумовно, перевірені компанії, такі як «Авто Аренда», ретельно стежать за справністю кожного автомобіля зі свого автопарку і проводять регулярний техогляд всіх автомобілів без винятку. В інших випадках ви ризикуєте опинитися в неприємній ситуації через непомічені подряпини і пошкодження.

    Дотримання цих нехитрих правил дозволить вам орендувати надійний і зручний автомобіль і значно знизити витрати, що в свою чергу, дасть можливість максимально сконцентрувати с увагу на поїздках і звільнить від непотрібних думок про фінансові і тимчасові втрати.

© ООО "Автоаренда ЛТД" 2022
Visa MasterCard 3DSecure