+38(096) 777-89-89

Зв'язатися з нами

×
Phone

Замовлення за телефоном:

+38(096) 777-89-89

Viber

WhatsApp:

+38(096) 777-89-89

Експрес замовлення

Штраф за використання кондиціонера

Влітку, коли спекотно та ви відчуваєте себе, як желе, що готове ось-ось розтанути, не тільки знаходячись під палючим сонцем, але й у тіні. У такі дні, рівень людей, що переміщуються від кондиціонеру до кондиціонеру наближається до 100%.

Як правило, дома та на роботі усі сидять під кондиціонером, а ось поїздку у душному міському транспорті, ще варто пережити, заздрячи тим, хто має власний транспорт – автомобіль, адже його можна обладнати кондиціонером та пережити цю нестерпну спекотну погоду.

Водіям (не) пощастило

На рахунок того, що їм пощастило – з ними ще можна посперечатися. Тому, що за використання кондиціонеру в автомобілі, можна отримати штраф. Звучить дещо абсурдно, проте, це факт.

Сідаючи у нагрітий сонцем автомобіль, після того, як ви завели двигун, ви, першим чином, вмикаєте кондиціонер на охолодження. У цей час ви можете вийти з душного авто на свіже повітря, щоб почекати, доки він не охолоне та температура у салоні опуститься до нормальної, для життєдіяльності, температури.

Згідно закону

Згідно пункту 30 закону про дорожній рух заборонено при використанні автомобіля здійснювати зайвий шум та випускати вихлопні гази, котрих ви можете уникнути, бо шум – заважає оточуючим, а вихлопні гази наносять шкоду екології у вашому місті. Заборонено експлуатувати двигун без вагомої на то причини.

Кондиционер в автомобиле
Закон Украины

Пояснення: запускаючи двигун тільки для того, щоб охолодити автомобіль, ви порушуєте правила, за що можете отримати штраф.

Трохи неочікувано, чи не так? Від штрафу вас не врятує той факт, що «ви не знали», вам стало погано у перегрітому авто та інші пояснення, чому вам необхідно було охолодити салон, перш ніж розпочати рухатися. Тому, що незнання закону не звільняє від відповідальності.

Так, що охолодити автомобіль без шкоди своєму гаманцю можливо тільки під час безпосереднього руху вашого транспорту.

Сподобалась стаття? Поділіться в соцмережах: Поділитися на Facebook Поділитися в Twitter Поділитися на Reddit Поділитися на Pinterest

© ТОВ "Автоаренда ЛТД" 2024
Visa MasterCard 3DSecure