+38(096) 777-89-89

Зв'язатися з нами

×
Phone

Замовлення за телефоном:

+38(096) 777-89-89

Viber

WhatsApp:

+38(096) 777-89-89

Експрес замовлення

Як використовувати орендовані автомобілі у воєнний стан

Незважаючи на те, що в Україні триває тяжка війна, сервіси та підприємства продовжують роботу, адаптуючись під нові воєнні реалії, щоб підтримувати економіку та наблизити нашу перемогу. Оренда автомобіля, як і раніше, є актуальною для поїздок по місту і міжміських переїздів. Але багатьох цікавить, що змінилося в прокаті та як використовувати автомобіль у воєнний час? Далі в статті ми відповімо на ці питання.

У чому особливість оренди авто у воєнний час?

Ми постаралися зробити сервіс оренди максимально зручним, щоб у ці дні війни ви не турбувалися ще й про машину. Практично всі умови у нас залишаються колишніми, з ними можете ознайомитися на окремій сторінці. Єдиною зміною, на яку вплинули військові дії, є розширений список областей, в які наразі заборонено їздити.

Куди заборонено їхати на прокатній машині?

Деякі території України перебувають під окупацією ще з 2014 року, наприклад, Донецька та Луганська області. Ці регіони неконтрольовані державою і з метою безпеки їх заборонено відвідувати. Таке правило ви знайдете в кожному прокатному сервісі, який піклується про безпечне пересування клієнтів. З лютого 2022-го список доповнився ще деякими областями, в які заборонено в'їзд зі зрозумілих причин безпеки. Це такі регіони: Миколаївська, Харківська, Херсонська, Сумська, Чернігівська та Запорізька області. Обмеження пов'язані з частковою окупацією територій, веденням бойових дій, наявністю замінованих зон або нестабільною ситуацією в області. Щойно відвідування перерахованих областей стане безпечним, ми з радістю знімемо ці обмеження.

бойові дії в Україні

Куди рекомендується не їздити на орендованому авто?

Ситуація безпеки постійно змінюється, наша армія звільняє все більше територій, але необхідно пам'ятати, що відвідування нещодавно звільнених населених пунктів є дуже небезпечним через можливі заміновані зони. Навіть якщо раніше окуповане місто не входить до переліку заборонених, краще заздалегідь перевірити на офіційних сторінках місцевої влади, чи рекомендують вони відвідувати конкретне місто, чи радять зачекати.

Корисні поради для поїздки у воєнний час

Заправка

Зверніть увагу, що у воєнний час існує ймовірність утворення дефіциту пального. На початку воєнних дій українці вже зіткнулися з такою ситуацією, тоді через проблеми з логістикою пального заледве вистачало, і в черзі на заправку можна було провести кілька годин. Тому ми рекомендуємо не їздити з порожнім баком, а завжди тримати запас у пів бака. Утім, останнім часом заправки працюють стабільно, пальне постачається теж безперебійно, тож рекомендація скоріше для вашого спокою, ніж нагальна потреба.

Звертаємо увагу, що орендований автомобіль необхідно повернути з тією ж кількістю пального, з якою ви його взяли, якщо тариф не передбачає інше.

Відсутність вуличного освітлення

Через постійні атаки окупантів на критичну інфраструктуру міст, часто у вечірній час може бути відсутнє вуличне освітлення, що значно ускладнює рух. До того ж, відсутність ліхтарів призвела до збільшення кількості аварій за участю пішоходів, адже їх важко побачити в темряві. Тому радимо в умовах слабкого або повної відсутності освітлення зменшувати швидкість і завжди пригальмовувати перед пішохідними переходами. Будьте максимально пильними та бережіть себе.

згорівша машина в Одесі

Комендантська година

У кожній області діють свої обмеження на пересування пішоходів і транспорту, регульовані комендантською годиною. Під час дії комендантської години заборонено пересуватися містом без спеціального дозволу. Тому, якщо ваша поїздка передбачає відвідування кількох областей або міст, рекомендуємо заздалегідь ознайомитися з актуальними обмеженнями в кожному пункті, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.

Автомобіль – це невід'ємна частина сучасного життя. Дуже важливо, особливо зараз, в екстрених умовах залишатися мобільним і завжди мати можливість швидко вирушити в дорогу. Тому оренда авто зараз, як ніколи, актуальна.

Сподіваємося, стаття допомогла і відповіла на ваші запитання. Бажаємо приємної подорожі та чекаємо на довгоочікувану перемогу!

Сподобалась стаття? Поділіться в соцмережах: Поділитися на Facebook Поділитися в Twitter Поділитися на Reddit Поділитися на Pinterest

© ТОВ "Автоаренда ЛТД" 2024
Visa MasterCard 3DSecure