+38(096) 777-89-89

Зв'язатися з нами

×
Phone

Замовлення за телефоном:

+38(096) 777-89-89

Viber

WhatsApp:

+38(096) 777-89-89

Експрес замовлення

Прокат машин сьогодні досить затребуваний у м. Харків. Раніше ця послуга мала попит значно рідше. На сьогоднішній день оренда автомобілів стала популярною та доступною для більшості мешканців. Сучасний ритм життя потребує мобільності, швидкого прийняття рішень та комфортних умов.

 

Автомобіль є необхідним інструментом, який дозволяє в короткі терміни діставатися потрібних місць, виконувати роботу, їздити в магазини, подорожувати. Саме тому, прокат транспортного засобу сьогодні — це комфорт, який багато хто може собі дозволити.

 

Особливості та умови автооренди у Харкові

Авто в оренду в Харкові може знадобитися в різних випадках:

 

Командировка прокат авто Харьков

●     Прибуття у відрядження. Для економії часу та покращення комфорту люди, які приїжджають у незнайоме місто для реалізації робочих завдань, беруть авто напрокат. Це дозволяє швидко пересуватися містом, їздити до магазинів, на ділові зустрічі тощо. Машина в даному випадку — це необхідний інструмент, який допомагає ефективно впоратися з поставленими завданнями.

Поломка своего авто аренда Харьков

●     При поломках та тривалому ремонті власного автомобіля. Без особистого авто важко, проте можна скористатися громадським транспортом, послугами таксі. Але це тільки в тому випадку, якщо поломка незначна і авто повернуть через кілька днів із майстерні. А ось з простоєм більше тижня без прокату транспортного засобу не обійтися.

Поездка за город, аренда авто Харьков

●     Для поїздок за місто, на ділові зустрічі чи святкові події. У цьому випадку йдеться про короткострокову оренду. Великий вибір в автопарку дозволяє підібрати автомобіль на будь-який смак та з різними умовами договору.

Чи можна замовити прокат автомобілів без водія (Харків)?

Так. Послуга «Прокат авто у Харкові з водієм» – платна (безкоштовно її можна отримати у разі оформлення тарифного пакету «Все включено»). Якщо водій не потрібний, машина надається без нього (за бажанням клієнта).

На який термін можна взяти автомобіль напрокат у Харкові недорого?

Автомобіль можна орендувати на будь-який термін – від одного дня до 1, 2, 6 місяців (і більше). Обмежень за цим критерієм немає. Крім того, при оформленні тривалого прокату вартість оренди знижується. Оплата відбувається у повному обсязі за весь період, на який замовлено автомобіль. Таким чином, якщо кошти внесені за 7 днів, ціна залишиться незмінною.

Які документи потрібно надати для прокату авто в Харкові?

По-перше, на момент укладання договору водієві має виповнитися 23 роки. Вимоги до стажу водіння – 2 роки і більше. Щоб отримати авто, потрібно надати паспорт, посвідчення водія, ідентифікаційний код і необхідну суму. 

Скільки коштує прокат автомобілів у Харкові?

Все залежить від того, яку модель авто вибрав клієнт: оренда авто бюджетного класу коштує дешевше, бізнес-класу — відповідно, дорожче. На вартість прокату впливають обрані умови договору, що описані нижче (економ, стандарт, все включено).

Варто звернути увагу на терміни: при оренді авто на 8 днів і більше ціна за добу буде нижчою. Всі ціни на прокат авто у Харкові

Чи потрібно залишати заставу?

Послуга «Прокат авто в Харкові без застави» доступна у разі оформлення договору згідно умов тарифного пакету «Все включено». В інших випадках заставу потрібно вносити, оскільки вона є гарантією відшкодування можливої шкоди.

 

Детальніше про умови оренди автомобіля Ви можете прочитати ТУТ

 

Харків: прокат авто на сайті «Авто Аренда»

Вибрати авто для оренди можна будь-яке. Автопарк містить велику кількість автомобілів різного класу (економ, бізнес). Все залежить від мети прокату та можливостей клієнта. Для вибагливих клієнтів є автомобілі з усіма зручностями. Крім того, існують різні варіанти умов договору оренди: на сайті «Авто Аренда» представлені такі тарифні пакети:

 

●     «Все включено» — найвигідніший і найпопулярніший. За умовами цього договору надається безлімітний пробіг, миття авто при поверненні не оплачується, можна додатково скористатися водієм, автокріслом для дитини та навігатором (теж абсолютно безкоштовно). Найголовніший плюс – це відсутність суми застави. Що це означає? Застава/франшиза є гарантією для випадків пошкодження автомобіля. Тобто якщо відбувається ДТП, то сума застави піде на погашення суми збитків (у співвідношенні). Укладаючи договір за умовами пакету «Все включено», суму збитків (якщо їх було завдано) відшкодовує страхова компанія.

●     «Економ» та «Стандарт» характеризуються вигіднішою ціною на прокат. З мінусів є обмеження максимального пробігу, додаткові послуги оплачуються окремо, потрібно вносити суму застави.

 

 

Замовити автомобіль напрокат у Харкові можна за телефоном, через зворотну форму сайту, а також використовуючи месенджери Telegram, Viber та WhatsApp.

Телефон 1:+38(044) 393-13-90
Телефон 2:+38(096) 777-89-89
Адреса:пр. Гагаріна 244/37
© ТОВ "Автоаренда ЛТД" 2024
Visa MasterCard 3DSecure