+38(096) 777-89-89

Зв'язатися з нами

×
Phone

Замовлення за телефоном:

+38(096) 777-89-89

Viber

WhatsApp:

+38(096) 777-89-89

Експрес замовлення

Взять авто на прокат во Львове

Трапляються ситуації, коли автомобіль потрібен терміново: для реалізації робочих цілей, поїздки у відрядження, заміського відпочинку, побачення або іншої незапланованої події. Також, власний автомобіль може несподівано підвести і вийти з ладу — в такому випадку слід скористатися послугою «Прокат авто у Львові».

 

Хто не стикався з подібним сервісом, може подумати, що дана процедура довга і дорога, і скористатися послугою таксі простіше. Але це не так. Взяти авто в оренду у Львові дуже просто. Процедура проходить наступним чином:

 

●       Вибір автомобіля. Великий автопарк нараховує велику кількість різних моделей авто, які відрізняються класом комфорту, виробником і ціною.

●       Вибір відповідних умов. На сайті «Авто Аренда» розроблено три варіанти співпраці. При мінімальній ціні прокату вноситься сума застав, при максимальній — ні (а також немає обмежень по пробігу). Всі умови описані на сайті. Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном.

●       Після узгодження марки авто і тарифного пакета, потрібно внести 100% передоплату, за всі дні користування. Застава/франшиза вноситься, якщо обраний варіант співпраці економ або стандарт.

●       Видача автомобіля в зручному для клієнта місці після надання паспорта, посвідчення водія та ідентифікаційного коду.

 

Нюанси при укладенні договору оренди авто у Львові

 

Є деякі особливості, наприклад, вимоги до віку і стажу водіння. Вони обумовлені досвідом роботи в даній сфері і необхідністю дотримання правил безпеки на дорозі. Умови

 

ННа який час можна оформити прокат авто у Львові?

 

Мінімальний термін оренди — доба.

Максимальный — необмежений.

Машина на прокат, цены

Однак є нюанси: при оформленні договору оренди на тривалий термін, ціна за добу значно зменшується (за умови 100% оплати за весь період). Якщо оформити прокат машини на термін більше 3-х місяців, умови оплати потрібно уточнювати у менеджера в телефонному режимі або в офісі.

 

Яку потрібно внести суму, щоб оформити прокат авто у Львові подобово?

 

Сума залежить від обраного автомобіля і тарифного плану. Варто звернути увагу, що в деяких випадках потрібно вносити заставу/франшизу — так ціна оренди буде дешевше. Але є тарифний пакет «Все включено», де сума застави не передбачена. Його ціна трохи вище, але вона виправдана безлімітним пробігом, великими можливостями щодо сервісу і відсутністю застави.

 

Яким чином можна оплатити прокат авто?

 

Здійснити оплату можна кількома способами:

 

●       Готівкою. В офісі або при отриманні автомобіля. Оплатити можна картою, готівкою в гривні, переказом через банк-онлайн на карту.

●       За допомогою переказу коштів на розрахунковий рахунок. В даному випадку клієнтові виставляється рахунок і після надання послуги видається акт виконаних робіт. Заставні гроші не приймаються за безготівковим розрахунком через те, що вони не є доходом і повертаються клієнту при здачі автомобіля.

 

Всі оплати здійснюються в національній валюті — гривні. Більш детальну інформацію уточнюйте по телефону.

 

Чи можливий прокат «без водія» ?

 

Так. Послуга «оренда авто з водієм» оплачується окремо і не є обов'язковою.

 

Аренда авто во Львове без водителя

 

Які будуть умови, при замовленні дешевого прокату машини у Львові?

 

У разі бажання заощадити слід скористатися тарифним планом «Економ» або «Стандарт». Але, щоб економія не виявилася уявною, потрібно розрахувати всі витрати і вигоду. При укладанні договору оренди машини за вищевказаними тарифами, ціна прокату буде дійсно менше. Але додається обов'язкова умова — внесення заставної суми, яка може бути використана для погашення збитків при пошкодженні транспортного засобу. Якщо пригод з автомобілем (ДТП) не було, застава повертається клієнтові.

Більше тарифних планів на прокат автомобілів тут

 

Львів: прокат машин економ і бізнес класу

У компанії є великий автопарк з автомобілями різного класу, це дозволяє взяти напрокат машину, враховуючи свої потреби і можливості. Всі машини мають справний стан, оскільки регулярно проходять ТО. Шини встановлюються за сезоном. Забрати і повернути транспортний засіб можна у зручний час.

 

Чому варто замовити послугу оренди на сайті «Авто Аренда» (Львів)?

 

Компанія надає:

 

●       Великий вибір автомобілів.

●       Вигідні умови для прокату, доступні кожному.

●       Варіанти оплати, доставки та повернення машин.

●       Якісний сервіс.

 

Насолоджуйтесь поїздками, економте гроші і відчувайте комфорт разом з компанією «Авто Аренда» Львів

Прокат авто аэропорт Львов
Прокат авто вокзал львов
© ТОВ "Автоаренда ЛТД" 2024
Visa MasterCard 3DSecure