+38(096) 777-89-89

Зв'язатися з нами

×
Phone

Замовлення за телефоном:

+38(096) 777-89-89

Viber

WhatsApp:

+38(096) 777-89-89

Експрес замовлення

Будь-який автомобіль може бути отриманий у прокат, як громадянином України, так й іноземцем. На момент отримання автомобіля вік водія або орендатора повинен бути не менш ніж 22-х роки, а стаж водіння не менше 2-х років – для всіх автомобілів. Для автомобілів Бізнес класу та Джипів установлений більш високий ліміт: 25 років – вік та стаж водіння не менше 5-ти років.

За автомобіль залишається застава у грошовій формі, по факту здачі автомобіля застава повертається у повному об’ємі клієнту.

Заставу можна заблокувати на картці, якщо термін прокату до 15 днів, якщо термін прокату вище 15 днів, застава буде знята з картки, а по факту повернення автомобіля – повернена. Зверніть увагу, що ми одразу ж повертаємо заставу, але зарахування на Вашу карту може відбуватися від 10 до 30 календарних днів, що пов’язано виключно з умовами банку.

Усі виплати, у тому числі і застава, проводяться у національній валюті України, ціни на сайті у різних валютах представлені для зручності користувача. Оплата відбувається згідно курсу «ПриватБанку» на момент сплати послуги.

Сплата прокату відбувається подобово на умовах 100% передплати, тобто, якщо ви хочете орендувати автомобіль на 10 днів – оплата відбувається за 10 днів наперед. Оплата може розбиватися у випадку річної або на піврічної оренди. У цьому випадку оплата може відбуватися щомісячно чи щоквартально.

Тариф прокату залежить від терміну прокату та сплати, тобто, чим більший термін прокату, тим дешевше ціна прокату. Ціна залежить від оплати, неможливо отримати місячний тариф при сплаті за прокат кожні 1-3 дні, у цьому разі оплата буде утримуватися з розрахунку тарифу 1-3 днів.

Наприклад, місячний тариф прокату зіставляє 200 грн/доба, а тариф прокату на 1 день – 400 грн. При використанні автомобіля на протязі місяцю за місячним тарифом та подальшому бажання подовжити оренду авто на добу, тариф буде 400 грн на добу. Для сплати по тарифу 200 грн/доба необхідно зробити 100% передплату на весь наступний місяць наперед.

До сплати приймається готівка, кредитні та дебетові картки платіжних систем Visa та Mastercard, можливий безготівковий розрахунок, сплата електронними грошима, а також по картці через сайт. Оплата картками можлива у будь-якому місці: офіс, вокзал, аеропорт.

Сплата повинна проводитися карткою орендатору, а не картками третіх осіб. Звернуть увагу, що термінал може запитувати PIN код, якщо ви його не знаєте або забули, платіж не може бути виконаний

При сплаті через сайт також не бажано використовувати картку орендатору, бо у разі використання карток третіх осіб, включаючи подружжя, родичів, такий платіж може бути заблокований нашим банком та утримуватися до 1 року за причиною фінансового моніторингу. У даній ситуації платіж не буде зарахований у рахунок прокату.

Усі оплати на сайті призначені тільки для сплати за умови прокату. Застава є гарантійною сумою, будь-ласка не виплачуйте її через сайт. Якщо ви зробили таку сплату самостійно, гроші можуть бути повернені за мінусом комісії (близько 2,5% - уточнюйте).

У нас немає ніяких обмежень ми можемо надати усі документи про сплату, прийняти платіж від юридичної особи.

Не допускається залишати заставу або сплачувати у іншій валюті окрім гривні. Якщо ви не хочете міняти гроші, скористайтесь вашою карткою, там гроші конвертуються автоматично.

Ми знаходимося на єдиному податку зі ставкою 5%, маємо право працювати з фізичними та юридичними особами на будь-якій формі оподаткування.

Бронювання автомобіля здійснюється за класом авто. Виключенням можуть бути пропозиції, що передбачені у тарифних планах, коли пропонується конкретний автомобіль.

Для того, щоб забронювати автомобіль:

 1. Скористайтесь сайтом, клікніть «Замовити»
 2. Подзвонити нам за телефоном (+38) 096-777-89-89
 3. Напишіть або подзвоніть нам у Viber, WhatsApp, Telegram +38-096-777-89-89
 4. Пишіть та дзвоніть на Skype
 5. «Стукайте в он-лайн чат
 6. Пишіть на пошту order@autoprokat.net.ua

Бронювання надається безкоштовно, але у вас можуть попрохати внести передплату від 20 до 100%, що залежить від обраного Вами плану та наявності автомобіля у конкретному регіоні.

Анулювати будь-яке бронювання можливо за 48 годин до початку прокату. Кожним тарифним планом передбачається можливість повернення сплачених грошей при бронюванні.

Для відміни бронювання, можна:

 1. Написати на пошту order@autoprokat.net.ua
 2. Подзвонити нам за телефоном (+38) 096-777-89-89
 3. Написати або подзвонити нам у Viber, WhatsApp, Telegram +38-096-777-89-89
 4. Повернення грошей на картку (якщо бронювання було сплачено через сайт) відбувається на протязі 10-30 календарних днів. При поверненні суми не повертаються та не покриваються за Ваш рахунок:
 5. Комісії банку за повернення, зарахування грошей (навіть зроблені на стадії бронювання)
 6. Курсові різниці при сплаті та поверненні грошей
 7. Податки, зняті з Вас у вашій країні за проведення або повернення платежів (якщо вони є у вашій країні).

Якщо ви сплачуєте карткою через сайт або за терміналом в офісі, комісію за Вас сплачуємо ми сума при сплаті карткою через сайт може трохи відрізнятися, що пов’язано з курсовою різницею та автоматичною конвертацією банком валюти вашої картки у валюту зачислення.

При поверненні вам грошових засобів, якщо таке повернення можливе згідно Вашого тарифного плану, комісія, що сплачена нами буде утримана з Вас, тобто ви отримаєте гроші з вирахуванням первинної комісії та комісії з поверненню грошей. Комісія за зачислення, не більш ніж 2,5% від суми

Ми пропонуємо 3 тарифні плани. Що вони включають, ви можете подивитися як на картці автомобіля, коли ви підведете курсор до тарифу, так і ознайомитися тут.

Економ:
 • Застава (франшиза по страховці) висока, від 375 доларів
 • Ліміт пробігу 50 км/доба
 • Вартість перевищення ліміту – висока, від 2 USD/км
 • Політика за паливом: пустий – пустий
 • Отримання та повернення машини без будь-яких доплат з понеділка по п’ятницю з 09 до 19 годин, у будь-який інший час береться додаткова сплата
 • Передплата при бронюванні – 100%
 • Дострокове повернення автомобілю – без повернення сплачених наперед сум
 • Вік водія – від 25 років
 • Стаж водіння – від 5 років
 • Бронювання у класі
 • Мийка при поверненні – не включена
Стандарт:
 • Застава (франшиза по страховці) помірна від 250 доларів
 • Ліміт пробігу на добу 200 км/доба
 • Вартість перевищення ліміту – помірна, від 1 USD/км
 • Політика за паливом: поверни з тією ж кількістю, що й отримав
 • Отримання та повернення машини без будь-яких доплат з понеділка по неділю з 09 до 19 годин, у інший час береться додаткова сплата
 • Передплата при бронюванні – мінімум 20%
 • Анулювання бронювання – у будь-який час зі штрафом 20% сплати
 • Дострокове повернення автомобілю – з поверненням через перерахунок тарифу та зі мінусом 30%
 • Вік водія – від 23 років
 • Стаж водіння – від 23 років
 • Бронювання у класі
 • Мийка при поверненні авто – не включена
Усе включено:
 • Застава (франшиза по страховці) без застави, франшиза 0
 • Ліміт пробігу на добу – безлімітний
 • Вартість перевищення ліміту – 0 грн.
 • Політика за паливом: повний – повний
 • Отримання та повернення машини 24/7
 • Передплата при бронюванні – мінімально 20%
 • Анулювання бронювання – до 48 годин до моменту отримання автомобіля без штрафу, після – 2% від суми замовлення
 • Дострокове повернення автомобіля – з поверненням через перерахунок тарифу та за мінусом 30%
 • Вік водія – від 23 років
 • Стаж водіння – від 3 років
 • Бронювання на конкретний автомобіль
 • Мийка при повернені авто – включена
 • Автомобілі

Більшість наших автомобілів – нові. Будь-яка машина використовується у прокаті 2-3 роки або 100 000 км в залежності від того, що прийде раніше. Вам не варто турбуватися про технічний сан авто, усі вони проходять чергові та позачергові технічні обслуговування. Ми не пропонуємо автомобілі, котрі прийдеться замінити вже через 20-30 хвилин після початку прокату, наша задача – забезпечення гідного пересування вас на період прокату по всій території України.

На автомобілях встановлюється резина згідно сезону. Ніхто не наражає на небезпеку наших орендаторів та не змушує пересуватися зимою на літній резині, а влітку на зимній. Резина зношується та змінюється на автомобілі по досягненню нормативів, що були визначені Правилами дорожнього руху України. Резина на автомобілі може бути замінена передчасно у разі неможливості нормальної експлуатації машини, що було визвано станом корду резини.

Ми надаємо повний комплекс послуг, можливе отримання автомобіля 24 години на добу у будь-якій точці України. Авто Аренда доставляє та видає машини, а також приймає автомобілі в аеропорту, залізно дорожньому вокзалі. Для того, щоб скористатися нічним отриманням або здачею автомобіля зробіть вашу заявку у наш робочий час з 08 до 19 годин кожного дня.

За дану послугу може братися або не братися оплата в залежності від обраної тарифної пропозиції.

Наші офіси відкриті кожного дня з 09 до 18 годин, окрім суботи та неділі. Деякі офіси працюють 24 години на добу. Не дивлячись на вказані робочі години – ми з задоволенням обслугуємо вас у неробочий час або на вихідних чи святах. Для обслуговування у нічні години, зробіть передчасно заявку.

У різних тарифних планах передбачені деякі обмеження пробігу, економ – 50 км/доба, стандарт – 200 км/доба, усе включено – безлімітний. Пробіг рахується сумарно, тобто, якщо автомобіль брали на 10 днів, то дозволений пробіг, за який не потрібно доплачувати 2000 км за весь період. Нам все одно зробите ви цей пробіг за добу чи по 200 км кожного дня.

У вартість прокату включено:

 1. Транспортний засіб
 2. Технічне обслуговування на період прокату
 3. Страхування ОСАЦВ (страхування КАСКО сплачується додатково)
 4. Підмінний автомобіль на випадок поломки
 5. Усі податки та збори
 6. Шини за сезоном
 7. Вартість сезонної заміни шин
 8. Інші послуги згідно вашого пакету

У вартість прокату автомобіля включені страховки КАСКО та ОСАЦВ. У залежності від вашого тарифного плану страховка може бути з франшизою або без.

Франшиза – це сума, котра не сплачується страховою компанією при виникненні страхового випадку. Наприклад франшиза (застава 600 доларів), а сума збитку 1000 доларів. Страхова компанія сплатить тільки 400 доларів, 600 доларів буде утримано з вас.

У тарифному плані «все включено» ми пропонуємо франшизу та заставу 0, тобто, якщо трапиться дорожньо-транспортна пригода, просто заявіть у поліцію та нам і ви не втратите ні копійки.

Випадки, коли страховка на працює:

 • Втрата ключів та документів на автомобіль
 • Втрата номерних знаків на автомобіль
 • Пошкодження автомобіля без заяви у поліцію або проходження тесту на алкоголь, наркотики
 • Алкогольне або наркотичне сп’яніння у момент ДТП
 • Передача управління автомобілем особам, що не вписані у договір прокату
 • Перевезення отрут, легкозаймистих вантажів
 • Участь на автомобілі у гонках
 • Використання автомобіля у якості таксі
 • Гідроудар – виїзд автомобілем у водоймища та заклинювання двигуна
 • Завантаження автомобіля на естакаду, евакуатор
 • Приховування з місця дорожньо-транспортної пригоди
 1. Не з’їжджайте з місця дорожньо-транспортної пригоди
 2. Передзвоніть нам та у поліцію
 3. Сфотографуйте або запишіть
 4. Марку, модель та номер другого автомобілю
 5. Номер полісу ОСАЦВ, термін його дії у другого учасника пригоди
 6. ПІБ другого учасника пригоди, усіх постраждалих та їх телефони
 7. Дочекайтесь приїзду поліції та зареєструйте пригоду
 8. Передайте зіставлені документи нашому представнику
© ТОВ "Автоаренда ЛТД" 2024
Visa MasterCard 3DSecure