+38(096) 777-89-89

Зв'язатися з нами

×
Phone

Замовлення за телефоном:

+38(096) 777-89-89

Viber

WhatsApp:

+38(096) 777-89-89

Експрес замовлення

Послуги оренди автомобіля для компаній та юридичних осіб

Сервіс «Авто Аренда» надає послуги прокату авто та для корпоративних клієнтів.

Якщо співробітники вашої компанії часто їздять у відрядження або використовують для пересування таксі, варто розглянути варіант оренди автомобіля для компаній і корпоративних клієнтів. Такий вид оренди не тільки зручний для вас і ваших підлеглих, але й дозволяє заощадити на логістиці: не потрібно купувати та обслуговувати автомобіль, тримати у штаті водія, немає клопоту про ремонт та ТО, про місце зберігання автомобіля. Але разом з тим, у вас завжди є надійний та комфортний транспорт для будь-яких завдань. Крім того, ми можемо надати автомобіль напрокат для корпоративних поїздок Києвом та всією Україною.

Коли варто замовляти автомобіль для корпоративного користування?

Нижче наведено основні приклади, коли орендувати автомобіль для компанії буде вигідно:

  • Якщо ви часто їздите на робочі зустрічі, конференції, але не маєте корпоративного автомобіля. Тоді ми з радістю підберемо для вас статусну машину комфорт або бізнес-класу, на якій ви впевнено почуватиметеся.
  • Якщо в компанії працює кілька осіб, які регулярно використовують таксі для робочих подорожей.
  • Для зустрічі партнерів та делегацій з аеропортів та вокзалів.
  • Для корпоративних поїздок та відряджень, а також екскурсій та виставок. Для невеликих груп можемо надати місткі автомобілі класу «мінівен».
  • Замість корпоративного штатного автомобіля. Вам не потрібно турбуватися про обслуговування та місце зберігання транспорту, а також вводити посаду водія.
  • Для оперативної доставки кореспонденції та вирішення інших завдань.

Чому компанії замовляють у нас авто для бізнесу?

Компанія «Авто Аренда» на ринку вже багато років, і зарекомендувала себе як надійний та лояльний партнер у сфері оренди автомобілів. Ми гарантуємо якість автомобілів та сервісу, стежимо за новинками та постійно поповнюємо автопарк. З нами ви отримаєте більше, ніж просто автомобіль для бізнесу, а саме:

Найкращий сервіс

Ми максимально лояльні до клієнтів та компаній.

Різноманітність моделей авто

Тільки популярні та нові пропозиції, а також постійні лідери наших клієнтів.

Необмежені терміни оренди

Ви можете взяти автомобіль напрокат на будь-який необхідний термін оренди, від 1 дня до довгострокового співробітництва на вигідних умовах.

Жодних проблем з оплатою

Оплачуйте послуги оренди автомобіля для підприємства за безготівковим розрахунком.

Індивідуальний підхід та додаткові послуги

Якщо вам потрібні послуги водія, брендування автомобіля корпоративними наліпками або є інші побажання, ми готові розглянути пропозиції та зробити все можливе, щоб задовольнити ваші вимоги.

Знижки та гарячі пропозиції

Для постійних клієнтів та довгострокової оренди завжди готові запропонувати найкращі ціни.

Що потрібно для корпоративної оренди авто?

Вимоги такі самі, як і для стандартної оренди авто: вік усіх водіїв, які керуватимуть транспортним засобом, має бути не менше 21 року, а стаж водіння – від 2-х років. Це стосується прокату всіх класів авто крім бізнес-класу та позашляховиків. Для цієї категорії мінімальний вік має становити від 25 років, а мінімальний стаж водіння – від 5 років.

Як вибрати автомобіль?

  • Спочатку визначіться з метою оренди.
  • Для ділових зустрічей та відряджень краще обирати автомобілі бізнес-класу або позашляховики.
  • Якщо це міські поїздки співробітників, які не передбачають тривалих переїздів, тоді вам підійде як середній клас, так і комфорт-клас.
  • Для бюджетних поїздок за максимально вигідною ціною варто вибрати авто з економ-класу.

Як замовити автомобіль напрокат для компанії?

Щоб замовити автомобіль для своєї компанії, зв'яжіться з менеджером по телефону +38(096)777-89-89, або напишіть на електронну пошту: order@autoprokat.net.ua. Наші фахівці із задоволенням допоможуть з вибором автомобіля, виходячи з ваших уподобань.

© ТОВ "Автоаренда ЛТД" 2024
Visa MasterCard 3DSecure